Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Tiga i Kassem Mosse na Tauron Nowa Muzyka.

Zgłoś nadużycie
Do składu tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka dołaczyli Tiga i Kassem Mosse.

 

Tiga

Po doskonale przyjętych zeszłorocznych festiwalowych występach na żywo, Tiga zaprezentuje się na Tauron Nowa Muzyka również w wersji live. Prawdziwą sławę i rozgłos temu artyście przyniosło 15 lat temu wykonanie coveru Sunglasses at Night Coreya Harta, który w szybkim czasie stał się hitem.
Kolejne lata jego działalności muzycznej przynosiły kopilacje wydawnae w klimatach house i electro a prawdziwym przełomem było wydanie debiutanckiego albumu ,,Sexor" w 2006 roku. Na kolejnym albumie Ciao! usłyszeliśmy kontynuację jego twórczości muzycznej w klimatach house i electro we współpracy z wieloma artystami m.in. z Jamesem Murphym z LCD Soundsystem, Jasperem Dahlbeckiem, Gonzalesem i duetem Soulwax.

W ubiegłym roku po raz pierwszy zaprezentował się w wersji live - z towarzyszeniem wieloletniego współpracownika Zyntheriousa oraz wizualizacjami kolektywu Pfadfinderei znanego ze współpracy z Paulem Kalkbrennerem i Moderatem. W takiej odsłonie wystąpi w Katowicach.


Kassem Mosse

Artysta ma na swoim koncie jeden album i trzy inne wydawnictwa (mini albumy, kasety itp.)
Jego muzyka wymyka się łatwym opisom i balansuje gdzieś pomiędzy minimalem, deep house`m i techno. Po ośmiu latach wydawania EP-ek i singli w 2014 roku wypuścił swój debiut zatytułowany Workshop 19, który został świetnie przjęty w środowisku muzycznym. Kassem Mosse słynie z wyjątkowo wciągających występów na żywo podczas których korzysta z licznych analogowych i cyfrowych sprzętów, pośród których nie ma jednak laptopa.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję