Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Przystanek Woodstock ogłasza kolejne gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Do składu imprezy dołączyli The Hives, Enej, Sexbomba, Łzy oraz aktor Zbigniew Buczkowski na Akademii Sztuk Przepięknych.

 

The Hives to formacja grająca muzykę rock`n`rollową, mająca w swoim dorobku studyjne płyty "Barely Legal", "Veni Vidi Vicious", "Tyrannosaurus Hives", "The Black and White Album" i "Lex Hives" z czerwca 2012 r.
Wokalista Pelle Almqvist to prawdziwy wulkan energii - podczas występów bez chwili wytchnienia przemierza scenę, znakomicie komunikując się z publicznością i zagrzewając ją do zabawy. Szwedzi zaprezentują się na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Na Drugiej Scenie zagrają polskie grupy Enej, Sexbomba i Łzy.

22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2016 roku w Kostrzynie nad Odrą. W czasie tegorocznej edycji festiwalu na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Apocalyptica, Tarja Turunen, Vintage Trouble, Bring Me The Horizon, Inner Circle, Che Sudaka, Living Colour i The Rumjacks.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję