Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Up To Date Festival ogłasza pierwszych artystów.

Zgłoś nadużycie
Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią 23 i 24 września w Białymstoku na Up To Date Festival. Wśród nich selekcja nazwisk, która odzwierciedla charakter tego białostockiego wydarzenia.

 

 

Ci, którzy mieli już okazję z bliska przyjrzeć się Festiwalowi Up To Date wiedzą, że motorem od siedmiu lat napędzający to wydarzenie jest bezrefleksyjna miłość do muzyki jej organizatorów. "Music Is Everything" - hasło, które w ubiegłym roku w formie muralu pojawiło się na kilkudziesięciometrowej ścianie w centrum miasta nie tylko oddaje pełny obraz sprawy ale także tłumaczy filozofię, na której opiera się festiwalowy booking.  „Tworząc Up To Date Festival chcieliśmy by był czymś więcej niż tylko kilkudniową imprezą, na której można posłuchać ulubionych utworów znanych artystów. Festiwalem chcemy dać okazję do ponownego przyjrzenia się muzycznym legendom jak i spróbowania tego co wyrosło na ich podwalinach" - mówi Jędrzej Dondziło, dyrektor programowy Up To Date Festival - „Obecność Luk`a Viberta, artysty, który wydaje w tak legendarnych wytwórniach jak: Warp Records, Rephlex czy Ninja Tune jest tego najlepszym dowodem. Z drugiej strony prezentujemy w programie Festiwalu świeżą krew polskiego rapu jak np. Otsochodzi .".
 
Komplet ogłoszonych artystów:
 
·         Otsochodzi - PL
·         Fructure - UK
·         Luke Vibert - UK
·         Reeko - ES
·         Annanan Live - DE
·         Rafael Anton Irisarri - USA
·         The Gods Planet - I
 
Up To Date Festival oprócz pierwszej części line-upu zdradził nam także cześć z zapowiadanych w ubiegłym miesiącu zmian, jakie zaplanowano na ten rok. Po raz pierwszy Centralny Salon Ambientu trwał będzie przez dwa festiwalowe dni. Na ambientowych scenach wystąpi m. in. ogłoszony dziś Rafael Anton Irisarri.
 
„Wokół mamy wystarczając dużo niewyszukanej muzyki. Podążając jej torem nie wytworzymy nowych, kulturowo atrakcyjnych inspiracji, a jedynie powielimy stare schematy. Ich utrwalanie utrzymywałoby naszych odbiorców w roli biernego konsumenta kultury. Tworząc nowe konteksty i pokazując inne drogi dajemy możliwość poznania innych twórców i stania się aktywnym uczestnikiem kultury" - dodaje  Jędrzej Dondziło.
 
Pierwsze ogłoszenie za nami. Sprzedaż biletów na Festiwal ruszy 10.05.2016r.
Up To Date Festival niebawem przedstawi kolejną porcję informacji.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję