Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejne gwiazdy w składzie Open`era.

Zgłoś nadużycie
Do dotychczas ogłoszonego składu imprezy dołączają: Mac Miller, Savages, Nothing But Thieves, mura masa, RYSY, Terrific Sunday, Nagrobki, Shy Albatross i SONAR.

 

Mac Miller to pochodzący z USA raper, który debiutował na muzycznym rynku w 2011 roku płytą "Blue Slide Park". Do tej pory raper wydał trzy studyjne albumy, a jego dyskografię zamyka krążek "GO:OD AM" z 2015 roku.

Kolejną gwiazdą, która dołącza do składu tegorocznego Open`era jest formacja Savages, która w swojej twórczości łączy takie gatunki muzyczne jak post-punk, noise rock czy indie rock. Ich pierwszy album "Silence Yourself" dotarł do 19. Miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Pod koniec stycznia 2016 roku muzycy opublikowali swój drugi album "Adore Life".

Do składu imprezy dołączyli także: Nothing But Thieves, mura masa, RYSY, Terrific Sunday, Nagrobki, Shy Albatross i SONAR.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję