Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

DJ Shadow i Electronic Beats Stage na Audioriver.

Zgłoś nadużycie
Audioriver oraz T-Mobile właśnie ogłosili współpracę, której efektem będzie - między innymi - scena Electronic Beats na festiwalu oraz występ DJ-a Shadowa w ostatni weekend lipca. Wiemy też, którzy z wcześniej podanych artystów dołączą na scenie do właśnie ogłoszonej gwiazdy. Będą to Four Tet, Trade (Blawan & Surgeon) live, Octave One live, Shackleton presents Powerplant, Vrilski (Vril & Voiski) live, Antigone live oraz Francois X. Zagraniczny program Electronic Beats Stage nie jest jeszcze zamknięty.

 

Nowa scena stanie na głównym terenie festiwalu, w miejscu, gdzie dotąd funkcjonowała Wide Stage. "To nie będzie tylko zmiana nazwy" - mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. "Dzięki nowemu partnerowi festiwalu mogliśmy wzmocnić nie tylko program, ale i nagłośnienie oraz oprawę wizualną sceny. Od lat cenimy wkład, jaki w światową elektronikę daje Electronic Beats i cieszymy się, że Audioriver może być częścią tego projektu."

Wzmocnienie programu doskonale widać po dzisiejszym ogłoszeniu DJ-a Shadowa - jednej z najważniejszych postaci dla instrumentalnego hip-hopu. To artysta mający na koncie kilka albumów, które na zawsze weszły do historii muzyki, jak choćby solowy "Entroducing....." z 1996 roku czy debiutancki krążek UNKLE, którego był producentem. Ważniejsza jednak niż przeszłość, jest przyszłość Josha Davisa, który na czerwiec zapowiedział wydanie pierwszej płyty od 2011 roku. Krążek "The Mountain Will Fall" zapowiada się fantastycznie, o czym świadczą wypuszczone dotąd dwa utwory - tytułowy oraz kolaboracja z najgorętszym od kilku lat duetem w niezależnym hip-hopie: Run The Jewels. To jednak nie jedyna elektryzująca współpraca, jakiej efekty znajdziemy na płycie, bowiem DJ Shadow zrobił kawałek również z Nilsem Frahmem!

Josh Davis nie będzie jedyną wielką gwiazdą, jaką zobaczymy na Electronic Beats Stage. Z tych dotychczas ogłoszonych jest przecież jeszcze Four Tet, duety Trade, Octave One, Vrilski, specjalny projekt Shackletona - Powerplant, Antigone w wersji live oraz Francois X. Do tej listy dołączą jeszcze dwaj bardzo ciekawi zagraniczni artyści oraz wyjątkowe rodzime supporty.

Electronic Beats Stage funkcjonować będzie przez dwie główne noce festiwalu, czyli w piątek i sobotę 29-30 lipca 2016. Aby obejrzeć odbywające się na niej koncerty, należy oczywiście zaopatrzyć się w - co najmniej - dwudniowy festiwalowy karnet, który do 18 maja dostępny jest w cenie 200 zł. Wszystkie rodzaje wejściówek znajdziecie w salonach Empik w całej Polsce oraz na http://audioriver.ebilet.pl.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję