Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Audioriver i Burn Residency grają razem.

Zgłoś nadużycie
Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce połączył swoje siły z konkursem DJ-skim Burn Residency.

 

Uczestnicy konkursu DJ-skiego Burn Residency w Polsce tym razem mają szansę nie tylko wygrać występy na Ibizie ale również zagrają na tegorocznej edycji festiwalu Audioriver.

Aby mieć szansę wystąpić na Audioriver oraz zawalczyć o dwumiesięczną rezydenturę na Ibizie oraz 100 tysięcy złotych na rozwój kariery należy Do 20 maja wgrać na Mixcloud swój 15-20 minutowy set, promować go w mediach społecznościowych i zachęcać swoich fanów i znajomych do głosowania na niego. 20% mixów z najwyższą liczbą głosów zostanie poddanych ocenie jury, które wybierze po pięć osób z każdego kraju, które następnie wezmą udział w tzw. Mix-Off Events - wydarzeniach, podczas których zostaną wyłonieni finaliści. To właśnie oni pojadą 3 lipca na Ibizę, by konkurować między sobą na specjalnym zgrupowaniu.

Osobom, które dostaną się do polskiego Mix-Off Event i będą pasować do profilu Audioriver, organizatorzy zaproponują występ na BURN Stage, która stanie na rynku Starego Miasta w Płocku w dniach 29-30 lipca 2016 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję