Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Majowe Wibracje 2016 już za nami!

Zgłoś nadużycie
12 maja br. na terenie kampusu Akademii Obrony Narodowej w Warszawie już po raz siódmy odbyły się Juwenalia AON&USWPS, znane doskonale pod nazwą Majowych Wibracji 2016. Była to jedyna, tak głośna impreza studencka po prawej stronie Wisły.

 

Tradycyjnie, podczas Majowych Wibracji nie mogło zabraknąć deszczowego przerywnika, ale mimo to kampus Akademii Obrony Narodowej okazał się najgorętszym miejscem w całej stolicy!
Publiczność przywitał WuWunio, który po raz kolejny poprowadził rembertowskie Juwenalia. Imprezę rozkręcał dla nas zespół Wzór. Młodzi muzycy zrobili piorunujące wrażenie
i publika zaczęła odczuwać prawdziwe... Majowe Wibracje! Kolejną dawkę pozytywnych wrażeń dostarczyła Bomba Kaloryczna! Około godziny 20:00 miało miejsce oficjalne rozpoczęcie Juwenaliów. Przedstawiciele władz obu współpracujących uczelni przekazali studentom klucz do bram. Przez kilka godzin AON należał tylko do nas!
Kolejną grupą, która pojawiła się na naszej scenie był zespół Psio Crew z Gooralem na czele. Jak na prawdziwy koncert przystało, artystom udało się porwać całą publiczność zgromadzoną na placu apelowym. Długo wyczekiwanym artystą był także GrubSon, który zdecydowanie nie zawiódł oczekiwań fanów. Wykonanie takiego programu, z takim powerem to prawdziwy majstersztyk! „Wisienką na torcie" był występ Akcentu! Zenon Martyniuk wraz z zespołem zapewnili nam najlepsze disco polowe brzmienia. Publiczność mogła się bawić przy takich hitach jak „Przekorny los" czy „Przez Twe oczy".
Dziękujemy, że byliście z nami podczas VII edycji Majowych Wibracji i... do zobaczenia
za rok!!!

ORGANIZATORZY: Uczelniana Rada Samorządu Studentów Akademii Obrony Narodowej, Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS
SPONSORZY: Akademia Obrony Narodowej, Uniwersytet SWPS, LECH, Miasto Stołeczne Warszawa
PARTNERZY: Scanmed, Akamedik, BeActive
PATRONAT MEDIALNY: Radio WAWA, NaszeMiasto.pl, Rembertów Bezpośrednio, dlaStudenta.pl, Polibuda.info, Wydarzy się, TVPW, Rembridge.pl, AON TV, Klubowa.pl, Aftermovie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję