Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Niezapomniane doznania muzyczne napędzane przez Bacardi i Open`era.

Zgłoś nadużycie
Firma BACARDI oraz Open`er Festival nawiązały współpracę, a jej efektem będzie strefa “CASA MUSICA” na tegorocznym festiwalu. W ramach projektu organizowany jest konkurs, w którym poszukiwani są młodzi, utalentowani DJe.

 

Od ponad 150. lat rum BACARDI towarzyszy ludziom na najlepszych imprezach i w muzycznych przygodach na całym świecie, i tym razem nie ma wyjątku. Marka uznawana za przewodnika muzycznego i podróżniczego od 1862 r., rusza z akcją „CASA MUSICA" czyli DOM MUZYKI. To unikatowy projekt, który ma za zadanie pomóc w wybiciu się młodym, ambitnym artystom i dać zauważyć się szerszej publiczności. "CASA MUSICA" to miejsce dla najzdolniejszych, najbardziej kreatywnych oraz nietuzinkowych śmiałków - zarówno twórców, jak i performerów. Pod okiem znanych, doświadczonych oraz cenionych artystów, a także ludzi z branży muzycznej, BACARDI pomaga zaistnieć tym, którzy na to zasługują, ale dotąd nie mieli szansy pokazania się szerszej publiczności.

Projekt obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę ale też inne kraje w Europie, gdzie marka BACARDI będzie uczestniczyć w największych lokalnych festiwalach i wydarzeniach muzycznych. Pierwszy polski przystanek "CASA MUSICA" to tegoroczny Open`er Festival w Gdyni, odbywający się w dniach 29 czerwca - 2 lipca.

"BACARDI stara się od zawsze wspierać młodych artystów i stwarzać im możliwości, by mogli prezentować swoje artystyczne przedsięwzięcia, przed większą publiką. Czujemy się zaszczyceni, że możemy zaprezentować Wam projekt "CASA MUSICA", gdzie początkujący artyści będą dzielić się swoją twórczością, która do tej pory, nie miała szansy na dotarcie do szerszego grona odbiorców." - mówi Konrad Ito, Brand Manager marki BACARDI w Polsce

BACARDI oraz Open`er Festival ogłaszają wspólną akcję i poszukują młodych DJów, którzy zagrają w strefie "CASA MUSICA" podczas festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być prawdziwym, muzycznym pasjonatem i tworzyć elektryzującą muzykę, np. hip-hop, indie lub elektronikę. Jeśli tak jest, nic nie stoi na przeszkodzie byś wystąpił na największym festiwalu muzycznym w Polsce!

Konkurs trwa do 10 czerwca. Wystarczy wejść na stronę http://casamusica.pl, wysłać link ze swoim setem i walczyć o szansę, by dołączyć do muzycznej rodziny BACARDI i zagrać w "CASA MUSICA" na Open`er Festival.

To jednak nie koniec atrakcji. Koniecznie śledźcie stronę http://casamusica.pl, bo oprócz konkursu dla djów, BACARDI przygotowała też niespodziankę dla festiwalowiczów. Na stronie już rozpoczął się konkurs, w którym codziennie można wygrać podwójne 4-dniowe karnety na Open`er Festival.

PAMIĘTAJ!

Nic nie stoi na przeszkodzie byś dołączył do muzycznej rodziny CASA MUSICA!

Więcej informacji o "CASA MUSICA" znajdziecie na:

https://www.facebook.com/BacardiPolska

http://casamusica.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję