Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Sigma na Beats for Love!

Zgłoś nadużycie
Zespół organizacyjny największego festiwalu w sercu Europy, Beats for Love, opublikował nazwisko największego i najważniejszego z dotychczas występujących wykonawców. Już tego lata w Ostrawie pojawi się znany na całym świecie i bardzo popularny projekt Sigma, który wystąpi w DJ setu!

 

 

Nobody To Love, Coming Home, Changing lub Glitterball, to tylko niektóre tytuły magahitów, które grają radia i muzyczne kanały telewizyjne na całym świecie, a które łamią rekordy na wszystkich listach przebojów. Za wszystkimi stoi właśnie projekt Sigma z Wielkiej Brytanii, który pojawia się na scenie tanecznej od 2006 roku, a głównym swym hitem Nobody To Love zyskał popularność na świecie i podbił wszelkie listy włącznie z UK single chart.
Ten duet w składzie Cameron Edwards i Joe Lenzie już współpracował z takimi ludźmi, jak DJ Fresh, Ella Eyre, Rita Ora lub Ella Henderson i remiksował kompozycje dla takich wykonawców, jak Ellie Goulding, Eric Prydz czy Groove Armada. Na Beats for Love będzie jednym z głównych atrakcji całego festiwalu i wystąpi na estradzie Drum and Bass. Ale nie jest to ostatni wielka sława tegorocznej edycji i fani Beats for Love mogą się cieszyć na wiele dalszych wspaniałych osobowości dlatego, że tegoroczny line-up będzie minimalnie podwójnie mocny niż w roku minionym!
Organizatorzy również w ciągu ostatnich tygodni opublikowali wiele nazwisk czeskich, słowackich i polskich gwoździ programu. Latem wystąpi na terenie byłej koksowni i stalowni Dolnych Witkowic na przykład Rido i Forbidden Society, należący do absolutnej czołówki producentów czeskiej sceny DnB, którzy w wielkiej mierze zdobywają też sławę za granicą. Nie zabraknie tutaj ani bardzo popularnego DnB DJ Czeskiej Republiki Pixie. Na estradzie - house stage - pojawią się legendy, które stały u kołyski kultury tanecznej w Republice Czeskiej i są mistrzami tego stylu, jak Chris Sadler, DJ Tráva czy Michael C. Estrada -EDM & Trance stage - dla odmiany przedstawi egzotyczny duet z Pragi Bona Finixe & Tripmaina oraz ostrawskiego Martina Grednera.
Jedną z dalszych nowości edycji 2016 roku będzie estrada - Live stage - na której pojawią się kapele elektroniczne oraz projekty live. Póki co, został ogłoszony projekt Malalata, który jest synonimem dla wyjątkowej fuzji bałkańskiego beatu, muzyki cygańskiej, meksykańskiej cumbie i karaibskiego reggae. Będzie też polski duet RSS Boys i kapela WWW Neurobeat, która wybija się podkładami elektronicznymi, grą na Korgu, instrumentach klawiszowych, elektronicznych perkusjach oraz akompaniamentem grającego na bębnie Pavla Fajta.
Ani w tej edycji nie zabraknie estrady stylu Techno, Breakbeat i ciągle popularniejszego Hardcore i Hardstyle. Na estradzie Techno pojawi się projekt Underground children w składzie Detrik i Pavel Krejdl, który jest jedną z największych osobowości i zarazem dinozaurów czeskiej sceny techno. Czeskimi gwoździami programu będą Ravic, lub mieszkająca w Niemczech K.Sandra. Muzyczna estrada dla Breakbeat zaoferuje miłośnikom tego stylu Czeszkę z Wielkiej Brytanii Mini da Minx oraz ostrawskiego wykonawcę Lauteka. No i ostatecznie na estradzie Devastator HC/HS przedstawi się wielce popularny projekt Hungry Beats.
Aktualna cena biletów w przedsprzedaży to 300 koron + opłaty pośrednie. Cena ta będzie aktualna do końca marca lub do wyprzedaży tej transzy biletów. Bilety można zakupić na portalu Tickestream.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronach www.b4l.cz  lub na facebooku www.facebook.com/beats.for.love.

 

Wykonawcy, którzy potwierdzili swoje uczestnictwo na Beats for Love 2016
SIGMA (UK), Audio (UK), Eskei83 (GER), Felix Kröcher (GER), Mike Candys (SUI), Prok & Fitch (UK), Stanton Warriors (UK), Bon Finix & Tripmain, DJ Tráva, Forbidden Society, Hungry Beats, Chris Sadler, K.Sandra, Lautek, Malalata (SVK), Martin Gredner, Michael C, Mini da Minx (UK), Pixie, Ravic, Rido, RSS Boys (POL), Underground children, WWW NeurobeatKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję