Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Up To Date Festival ogłasza kolejnych artystów

Zgłoś nadużycie
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Wśród ogłoszonych dziś artystów, obok uznanych i doświadczonych polskich hiphopowców, m.in. świeża ambientowa krew rodem ze Szwecji!

 

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy - to niezwykły festiwal, który dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Do ogłoszonych ponad miesiąc temu artystów dołączają m.in. Łona i Webber - szczeciński duet, który w kwietniu wydał kolejną studyjną płytę „Nawiasem Mówiąc", a promujący ją teledysk „Błąd" w krótkim okresie czasu przekroczył dwa miliony odsłon na Youtube. Na scenie Electronic Beats towarzyszyć im będzie zespół „The Pimps", który wykona muzykę Webbera w instumentalnych aranżacjach.

Scenę Technosoul zasili m. in. szwedzka młoda krew - Acronym. W projekcie na żywo pojawi się na Up To Date Festival nie tylko z występem zorientowanym na techno, ale także jako Dan Vincente zagra na żywo również na Centralnym Salonie Ambientu.

Organizatorzy Festiwalu zadbali także o to, by na białostockich scenach nie zabrakło lokalnych artystów.
Z całkowicie odmiennym podejściem do „koncertu" muzyki elektronicznej zaprezentuje się grupa VSHOOD, która zrywa definitywnie z popularnym obrazem producenta/dja odgrywającego utwory z laptopa, prezentując swoją twórczość w towarzystwie żywej perkusji i wsparcia wokalistów.

Komplet ogłoszonych dziś artystów:

Łona, Webber & The Pimps - PL
Acronym Live - SE
Ekman Live - NL
SHDW & Obscure Shape - DE
Dan Vincente (Acronym) Live - SE
Chino Live - PL
New Rome Live - PL
VSHOOD - PL


Artyści ogłoszeni do tej pory:

Otsochodzi - PL
Fructure - UK
Luke Vibert - UK
Reeko - ES
Annanan Live - DE
Rafael Anton Irisarri - US
The Gods Planet - IT

Tegoroczna edycja zapowiada się interesująco nie tylko z powodu zaproszonych artystów. Dwie z trzech festiwalowych scen ulokowane zostaną na krytych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Centralny Salon Ambientu, inaczej niż przed rokiem, trwał będzie 2 dni. Jego sceny ulokowane zostaną w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz w miejscu, którego lokalizację organizatorzy pozostawiają jeszcze w tajemnicy.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję