Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Jillionaire zagra w Polsce.

Zgłoś nadużycie
The Jillionaire znany z grupy Major Lazer wystąpi w Polsce jeszcze w te wakacje.

 

Występ 1/3 grupy Major Lazer odbędzie się 20 sierpnia w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie.

Pochodzący z Trynidadu I Tobago THE JILLIONAIRE wraz z Diplo i Walshy Fire należy do podstawowych członków, kultowego już Major Lazer.

W swoim stylu łączy brzmienie karaibskiego Soca i Reggae z wpływami różnych gatunków muzycznych z całego świata.

Stale rosnące zapotrzebowanie na JILLIONAIRE`a dotyczy zarówno jego działań jako współtwórcy, jak i samodzielnego artysty. W studio Jillionaire często współpracuje z innymi utalentowanymi producentami, jak z działającym na Brooklynie Richiem Berettą w ich remiksie SUMMER OF `93 The Dolls, ze wschodzącą gwiazdą Phat`em Deuce w przełomowym remiksie dla MNDR hitu FEED ME DIAMONDS, czy w swojej pierwszej oryginalnej produkcji wydanej w tym roku przez Island/Universal ze szwedzkim producentem Salvatorem Ganaccim (i Sound Boy Sanjin) - festiwalowym hymnie FRESH.

W tym roku byliśmy świadkami startu jego autorskiego wydawnictwa Feel Up otwartego na utalentowanych artystów, którzy, ujmując rzecz najprościej, „tworzą muzykę, która cię porusza".

Tegoroczne trasy po niemal wszystkich kontynentach i jeszcze więcej nadchodzących projektów - może ci się wydawać, że znasz JILLIONAIRE`a, ale on dopiero się rozkręca.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję