Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

H&M Królestwo - Odsłona 2 - było mocno i ekscytująco!

Zgłoś nadużycie
Za nami kolejna odsłona projektu H&M Królestwo. Dawid Podsiadło, Fisz Emade Tworzywo, Spoken Love i Cosovel królowali na specjalnie przygotowanej na tę okazję scenie w ubiegły piątek oraz sobotę, a dziedziniec Pałacu Branickich i jego zabytkowe komnaty wypełniły się gośćmi spragnionymi dobrej muzyki i szalonej zabawy.

 

 

W piątek scenę zdominował zespół braci Waglewskich - Fisz Emade Tworzywo.
Piosenką "Tańcz, tańcz, wpraw stopy w ruch" Fisz i Emade wprawili gości w nastrój dyskotekowej zabawy prezentując elektroniczne brzmienia rodem z lat 90.
Chwilę przed zespół Spoken Love, czyli Bartek Królik i Marek Piotrowski - muzycy od lat znani z produkcji wielu polskich hitów, zaprezentował wybrane utwory ze swojego debiutanckiego albumu „Spoken Love".

Sobota była równie mocno ekscytująca. Na scenie, jako pierwsza pojawiła się Izolda Sorenson, znana jako Cosovel. Artystka zaprezentowała połączenie muzyki akustycznej i elektronicznej, z pogranicza poezji śpiewanej i muzyki popularnej, wprowadzając słuchaczy w doskonały klimat imprezy.

Tuż po godzinie 21.00 goście powitali Dawida Podsiadło, który zaczarował tłum wykonując aż dwukrotnie kawałek „W dobrą stronę". Było mocno i ekscytująco, a przed nami jeszcze dwa weekendy panowania H&M Królestwa!

W najbliższy piątek oraz sobotę XVIII-wieczny pałac zostanie zdominowany przez takich artystów jak - O.S.T.R, Natalia Nykiel, XXANAXX i K Bleax.

Koncerty rozpoczynają się o 19.00, a wstęp na nie jest wolny. Po koncertach goście będą mogli dołączyć na wyjątkowe afterparty w pałacowych komnatach, gdzie didżeje HAEM, Hubson, Zeppy Zep i Panda wprowadzą klimat królewskiego szaleństwa.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję