Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Life Festival Oświęcim zawładnął miastem!

Zgłoś nadużycie
Rozpoczęła się siódma edycja Life Festival Oświęcim.

 

Muzyczna opowieść o wszystkich odcieniach miłości. Michał Szpak i czworo znakomitych solistów. Orkiestra symfoniczna oraz największe przeboje zespołu ABBA. Oto krótkie podsumowanie koncertu otwarcia 7 edycji LFO. Publiczność pokochała nowatorskie połączenie klasycznego brzmienia z muzyką pop! Całości dopełniła żywiołowa choreografia w wykonaniu kilkudziesięciu młodych tancerzy. Dawka pozytywnej energii, mistrzowskie wokale, niezapomniane hity i cała sala wspomagająca wokalnie refreny: „Money, Money, Money" czy „Mamma Mia".

W tym samym czasie na Rynku w Oświęcimiu odbyło się istne szaleństwo. To właśnie tam, w ramach Strefy Miejskiej, stanął w tym roku okazały napis LFO2016. To pierwsza taka atrakcja na jakimkolwiek polskim festiwalu muzycznym. Nic dziwnego, że cieszy się on niesamowitą popularnością - po spontanicznym odbijaniu rąk przez festiwalowiczów, pozowanym sweet fotkom i selfie nie było końca!

Ale to jeszcze nie wszystko - wprost z futurystycznego wehikułu Red Bulla eklektyczny set serwował DJ De La Rocka, a foodtracki dbały o pełne brzuchy zgłodniałych przechodniów. Na Rynku stanęła też nietypowa ławka kampanii „Zgoda na życie". Wyróżnia ją nowoczesny design i wyjątkowe przesłanie - w ten sposób Ministerstwo Zdrowia promuje transplantologię.

W międzyczasie konferansjer rozdawał fanom Johna Newmana jego najnowsze płyty, wprost z namiotowej sceny Leszek Life. To właśnie w wielkoformatowym namiocie odbędzie się w piątek koncertowa uczta. Już od 18, aż do 23 zagrają kolejno Owing To The Rain z Dachau, lokalna Blu`Ska, multiinstrumentalista Krzysztof Zalef Zalewski, rewelacyjny i już uwielbiany Kortez oraz Piotr Rogucki, który przybędzie z solowym, multimedialnym show. Przypominamy - wstęp na te wydarzenia jest całkowicie darmowy!

Jeszcze wcześniej w Cafe Bergson lokalni uczniowie poznali historię street artu z ust Dariusza Paczkowskiego, by następnie pod jego czujnym okiem wykonać i przenieść na torbę własnoręcznie zaprojektowany szablon. W Planet Cinema odbył się poranny pokaz filmów Watch Docs (już w piątek kolejne seanse - nie przegapcie!). Z kolei przed koncertem w OCK wyłoniliśmy laureatów konkursu graficznego, którzy swoimi pracami wsparli ideę świata wolnego od wojen i konfliktów zbrojnych. Make world, not war - pokojowe przesłanie festiwalu - młodzi graficy przenieśli na plakaty.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję