Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Up To Date ogłasza kolejnych artystów festiwalu.

Zgłoś nadużycie
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Tym razem organizatorzy ujawniają nazwiska spod znaku techno, electro i ambientu.

 

 

Dwóch Holendrów: Legowelt i I-F wystąpi we wrześniu na festiwalowych scenach ulokowanych na krytych, surowych parkingach Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Pierwszy, znany z wielogodzinnych improwizacji dźwiękiem wymykającym się jakimkolwiek klasyfikacjom. Drugi zaś, to ojciec chrzestny brzmienia tzw. West Coast of Holland i właściciel wpływowych wytwórni płytowych.. Przestrzeń pomiędzy dwoma holenderskimi biegunami wypełni Francuz Umwelt, którego muzyczny instynkt nie zawodzi od ponad dwudziestu lat.
U boku niezwykle doświadczonych graczy po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje się Rommek, świeży i wschodzący artysta mieszkający w Londynie, który konsekwentnie wspina się po szczeblach kariery na współczesnej scenie techno, pojawiając się na wydawnictwach u boku tak ważnych postaci sceny jak np. James Ruskin czy Luke Slater.

Muzyczne uniesienie zapowiada się natomiast na scenie jednego z dwóch Centralnych Salonów Ambientu, gdzie wystąpi Noordwiijk, Kanadyjczyk, w nagraniach którego flet, klarnet, obój czy rożek angielski spotykają się z delikatnym chóralnym śpiewem głęboko angażując emocjonalnie słuchaczy. Warto wspomnieć, że artysta nie odwiedzał wcześniej tej części świata.

Kolejne Nazwiska tegorocznego Up To Date Festival ogłosimy w pierwszych dniach sierpnia.
Spodziewajcie się jak zawsze nieoczywistych i solidnych wyborów programowych, z akcentem na artystów, którzy wystąpią na scenie T-Mobile Electronic Beats.

Wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory:
Legowelt Live - NL
I-F - NL
Umwelt - FR
Rommek - UK
Noordwiijk Live - CA
Łona, Webber & The Pimps - PL
Acronym Live - SE
Ekman Live - NL
SHDW & Obscure Shape - DE
Dan Vicente (Acronym) Live - SE
Chino Live - PL
New Rome Live - PL
VSHOOD - PL
Otsochodzi - PL
Fracture - UK
Luke Vibert - UK
Reeko - ES
Annanan Live - DE
Rafael Anton Irisarri - US
The Gods Planet - ITKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję