Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Open`er vs mecz Polska- Portugalia.

Zgłoś nadużycie
Awans reprezentacji Polski do 1/4 finału piłkarskich Mistrzostw Europy stawia wszystkich fanów Open`era przed poważnym pytaniem: co wybrać? Mecz reprezentacji Polski czy pobyt na Open`erze i koncert Red Hot Chilli Peppers.

 

Historyczny awans naszej reprezentacji do cwierćfinału Euro chociaż niezwykle cieszy to niejednego fana również Open`era stawia w sytuacji gdzie musi on dokonać wyboru między meczem a koncertem, które odbywać się będą w tym samym czasie - 30 czerwca o 21:00.

Wielu fanów a zarazem kibiców próbowało pogodzić tą sytuację i zorganizowali oni na facebooku akcję dzięki, której mecz mógłby być wyświetlany na Open`erze. Pod akcją podpisało się już około 5 tys. osób.

W odpowiedzi na tą akcję organizatorzy Open`era zajęli swoje oficjalne stanowisko wydając komunikat, który niestety chyba nie spodoba się kibicom:
,,W odpowiedzi na Wasze pytania i komentarze uprzejmie informujemy, że Open`er jako festiwal muzyczny nie ma możliwości technicznych, licencyjnych i logistycznych do organizacji masowego i powszechnego oglądania meczów piłkarskich z tegorocznych mistrzostw Europy. W naszym przypadku nie istnieje formuła, która by to umożliwiała. Jednocześnie zmiany programowe z oczywistych powodów nie są możliwe. Zainteresowanych odsyłamy do artykułów mówiących o tym jak skomplikowane jest to zagadnienie chociażby w kontekście braku stref kibica w polskich miastach. Reprezentacji życzymy dalszych sukcesów, trzymamy kciuki i wierzymy w kolejne mecze".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję