Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

DJ Adamus kończy karierę muzyczną.

Zgłoś nadużycie
Muzyk ogłosił swoją decyzję podczas pierwszej edycji swojego festiwalu Ibiza Camp On! Festival .

 

Sezon wakacyjny DJ Adamus rozpoczął zabawa na całego organizując 24 czerwca w Klubie Capitol w Warszawie pierwszą edycję jego festiwalu - Ibiza Camp ON! Festival. 
Na imprezie nie mogło zabraknąć czołowych przedstawicieli branży DJ-skiej w naszym kraju, pośród których znaleźli się m.in. Matush, Mr. Root, Unknown Poets, Wutes, DJ PePe). Pojawił się także gość specjalny z Ibizy - Felix Da Funk. 

Impreza rzecz jasna nie mogła obyć się bez niespodzianek. My jednak wolimy trochę lepsze niespodzianki niż usłyszeć, że DJ Adamus kończy w tym roku karierę muzyczną.
 Teraz zamierzam oddać się moim dwóm pozostałym pasjom: podróżom i gotowaniu. Od czasu do czasu połączę jednak przyjemne z pożytecznym, organizując chociażby festiwal taki jak ten - oznajmił DJ Adamus ze sceny.

Póki co możemy jednak liczyć na wakacje pełne jego występów, zakończone tygodniowym pobytem na Ibizie. Już niebawem dowiemy się jak będzie wyglądało pożegnanie DJ Adamausa z polską publicznością.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję