Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy album słynnego, rosyjskiego producenta

Zgłoś nadużycie
Setki tysięcy sprzedanych albumów, przebojowe single i remiksy dla gwiazd muzyki pop. DJ Bobina, na swoją markę pracuje już ponad 13 lat. Dziś jest czołowym artystą wchodnioeuropejskiej sceny klubowej. Oto jego nowy album "Speed Breaker".

 

Urodził się 11 marca 1982 roku w Moskwie. Dmitry Almazov aka Bobina, to postać znana i rozpoznawalna nie tylko w samej Rosji, ale i na całym świecie. Jest DJ`em, producentem muzycznym, prowadzi popularną audycję radiową pt. „Russia Goes Clubbing" i jest najczęściej nagradzanym przedstawicielem muzyki elektronicznej w swoim kraju. Nagrał łącznie pięć studyjnych albumów, które odniosły ogromny sukces w wielu krajach. Bobina to również pierwszy Rosjanin, który zagrał na legendarnej imprezie Trance Energy, supportował Tiësto podczas światowej trasy koncertowej oraz wystąpił w trakcie Miami Music Conference.

Rok 2016, to kolejny ważny okres w karierze tego utalentowanego artysty. Ukazuje się bowiem jego nowy, autorski krążek zatytułowany „Speed Breaker", na którym znalazły się takie hity jak „Addicted", „Music Box", „Winter" i „Refuge". Wśród gości, znane klubowiczom nazwiska, jak Natalie Gioia, JES, Sir Adrian, Christian Burns czy Alexandra Badoi. Materiał jest mieszanką różnych odmian elektroniki. Od progressive i nu-disco, po trance i chillout. To 15 zróżnicowanych gatunkowo utworów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Tracklista:
01. Speed Breaker
02. Addicted (with Natalie Gioia)
03. Love Is The Answer (with Kyle Richardson)
04. Music Box (Album Mix)
05. iBelieve (with JES)
06. The Magik (with Natalie Gioia)
07. Sierra
08. Born Again (with May-Britt Scheffer)
09. Drophead (with Smash feat. Sir Adrian)
10. Refuge
11. My Everything (with Natalie Gioia)
12. Winter
13. Still In Love (Chill Breaker Mix) (with Christian Burns)
14. Maharaja
15. Dare To Love (with Alexandra Badoi)

ALBUM JUŻ W SPRZEDAŻY

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję