Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Fashion Nights powered by Co Jest Grane24, czyli moda i sztuka na festiwalu Audioriver

Zgłoś nadużycie
W 2014 roku po raz pierwszy w ramach festiwalu Audioriver odbyły się targi mody niezależnej. Dziś projekt jest nieodłączną częścią festiwalu i powraca w nowej formie – Fashion Nights powered by Co Jest Grane24. Organizatorzy przedstawili właśnie marki biorące udział w pojekcie, kolejny raz udowadniając że Audioriver to więcej niż muzyka elektroniczna.

 

Fashion Nights to kontynuacja projektu Fashion Day z poprzednich edycji. Tym razem spotkamy jednak modę w sercu samego festiwalu, czyli na płockiej plaży. Strefa Audioriver Fashion Nights powered by Co Jest Grane24 będzie otwarta dla gości festiwalu w piątek 29 lipca i sobotę 30 lipca od godziny 18:00 do godziny 00:00. Wybrane zostały młode polskie marki oraz startupy, które pojawią się na festiwalu w ramach projektu. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji.

„Właściwie co roku staramy się jakoś rozwijać formułę festiwalu - uatrakcyjniać ją i reagować na potrzeby naszej publiczności" - mówi rzecznik Audioriver, Łukasz Napora. „Dzięki projektowi Fashion Nights możemy swobodnie mówić już nie tylko o muzyce, ale i modzie i kulturze. W tej strefie chcemy też mocniej skupić się na naszych odbiorcach - lepiej ich poznać i pokazać światu."

Głównym elementem strefy będą oczywiście marki modowe, których listę właśnie poznaliśmy. Wśród wystawców biorących udział w projekcie znajdziemy marki B.Lu oraz Patiflora, które słyną z bajkowych festiwalowych wianków i opasek. Nie zabraknie biżuterii od Golden Dust, Szarejko oraz Sigil Jewels. Pojawi się także popularna w ostatnim czasie marka Cardio Bunny. Swoje kolekcje zaprezentują Kosowska i Agata Birek. Live Heroes oraz Icon pokażą siłę personalizowanych ubrań oraz dodatków. Na festiwal wróci Alkopoligamia.com. Na plaży znajdziemy również kolorowe dodatki od Cherrish, Lootbag i DISCO by Zuza. Z kolei dla największych fanów festiwalu organizatorzy przygotowali punkt, gdzie będzie można znaleźć ubrania z metką Audioriver.

Będzie też coś zupełnie nowego: wspólna akcja magazynu „K Mag" i organizatorów festiwalu. „Przez dwa dni nasi łowcy, dziennikarze i fotografowie związani z tym pismem, będą szukali ciekawych festiwalowych osobowości. Najciekawsze zdjęcia trafią na ekrany głównej sceny festiwalu, a niektóre także do magazynu. Pokażemy w ten sposób to, co na Audioriver jest równie ważne równie ważne, jak muzyka - ludzie tworzący tę magiczną atmosferę." - opowiada Łukasz Napora.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję