Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wszystkie kolory w muzyce Alle Farben - autora hitu ,,Please Tell Rosie"

Zgłoś nadużycie
Artysta powraca z równie dobrym, wakacyjnym utworem – „Please Tell Rosie”, wyprodukowanym ponownie z berlińskim duetem DJ-skim YOUNOTUS. Utwór stanowi swoiste wyznanie miłości Alle Farben do muzyki.

 

Alle Farben, czyli Frans Zimmer to uznany niemiecki DJ i producent, który podbił listy przebojów coverem „Supergirl" wykonywanym przez Annę Naklab. Przez lata podróżował i grywał na największych imprezach i festiwalach, od Nowego Jorku, Paryż po Bangkok i Kuala Limpur. Teraz powraca z równie dobrym, wakacyjnym utworem - „Please Tell Rosie", wyprodukowanym ponownie z berlińskim duetem DJ-skim YOUNOTUS. Utwór stanowi swoiste wyznanie miłości Alle Farben do muzyki.„Ta piosenka oznacza dobry nastrój, ale jednocześnie jest melancholijna. Opowiada o moim życiu w ciągu ostatnich kilku lat, a prawdopodobnie również w tych nadchodzących. Ciągle podróżuję i dlatego naprawdę trudno jest mi zbudować trwałe relacje. Jednocześnie jest to miłe, bo zdecydowałem się żyć dla muzyki, którą kocham. I o to chodzi." - stwierdza Alle Farben.

Alle Farben po niemiecku oznacza ,,wszystkie kolory", co doskonale określa specyfikę tworzonych przez niego dźwięków. W naturalny sposób oddaje w swojej muzyce specyfikę Kreuzbergu, multikulturowej dzielnicy Berlina, gdzie, jak podkreśla, tkwią jego korzenie. Jego nocne życie: kolorowe, różnorodne, zawieszone między melancholią a euforią najlepiej oddają klimat najnowszej płyty - „Music Is My Best Friend". Album liczący 14 utworów jest już dostępny w serwisach cyfrowych (posłuchaj / kup TUTAJ), natomiast na CD płyta ukaże się 12 sierpnia!

Tracklista „Music Is My Best Friend":
1. Intro

2. Please Tell Rosie

3. Bad Ideas

4. Remember Yesterday

5. No Ordinary

6. Summer Storm

7. Roof Bay

8. Madison

9. Fall into the Night

10. Leaving to New York

11. Be The One

12. Deep Sea Blue

13. Metaphysik der Röhren II

14. Outro

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję