Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Klubowa Off-owa, czyli 10 artystów OFF Festival 2016 na których warto się wybrać!

Zgłoś nadużycie
OFF Festiwal 2016 tuż tuż, a Klubowa.pl przygotowała dla Was zestawienie 10 artystów, którzy powinni Was szczególnie zainteresować. W tym roku czeka nas dużo, bardzo rozmaitych artystów, a my przygotowaliśmy zestawienie spośród klubowych brzmień, by ułatwić Wam trochę wybór na kogo się wybrać.

 

(Poniższa kolejność nie jest przypadkowa, ponieważ artyści są wymienieni w kolejności grania na Festiwalu)

ZOMBY
05.08 (PT) 23:10 - 24:10 Scena Eksperymentalna
Jeżeli jego występ będzie mieszanką numerów z albumów „With love" oraz „Where were You in 92?" to czeka nas godzinka dobrego skakania. Brytyjczyka ciężko zaszufladkować, a na każdym ze swoim wydawnictw zaskakuje jeszcze bardziej. Dodatkowo na paru tegorocznych Festiwalach już zagrał i zawsze zbierał bardzo pochlebne recenzje. W Katowicach wszystko to się potwierdzi.

DJ KOZE

05.08 (PT) 01:40 - 03:10 Scena T-Mobile Electronic Beats

Ukrywający się pod pseudonimem Stefan Kozalla, swoją karierę zaczynał na początku lat 90 z hip-hopowym składem Fischmob. Jego styl ewoluował, kilkakrotnie przynosząc mu tytuł najlepszego niemieckiego DJ-a. Z czasem do hip-hopowych korzeni i turntablistycznych skilli dorzucił wpływy techno i house i na tej oryginalnej mieszance zaczął budować swoje kultowe sety. Obecność obowiązkowa.


ISLAM CHIPSY

06.08 (SOB) 18:45 - 19:40 Scena T-Mobile Electronic Beats

To co się tutaj wyrabia bardzo ciężko opisać w słowach, ale po krótce spróbujemy: rozpędzona perkusja , syntezator, arabskim rytmy. To tak po krótce. Sprawdźcie video poniżej i zapewniamy, że na żywo wszystko jest dziesięć razy bardziej. Jak nie sto.

GUSGUS

06.08 (SOB) 23:10 - 00:30 Scena T-Mobile Electronic Beats

Po Euro kurz już opadł, ale my dalej kibicujemy Islandczykom, zwłaszcza tym co robią tak piękną muzykę. Koncerty GusGus to połączenie house`u, trip-hopu, techno i nu-jazzu w wybuchową, electropopową całość. Nie ma wątpliwości, że to jeden z najważniejszych koncertów całego Festiwalu.

MACHINEDRUM

06.08 (SOB) 00:30 - 01:40 Scena Trójki

Machinedrum to prawdziwy człowiek renesansu muzyki elektronicznej, który zaciera granice pomiędzy gatunkami, a jego występ to propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się tanecznej elektroniki przyprawionej odrobiną awangardowych rozwiązań. Niech Boiler Room z video Was przekona.

DERRICK MAY

06.08 (SOB) 01:40 - 03:10 Scena T-Mobile Electronic Beats

Na deser drugiego dnia zagra dla nas jeden z ojców Detroit - Techno. Żywa Legenda, Pionier współczesnej elektroniki. Grał już chyba na wszystkich największych Festiwalach Świata i choć już od dłuższego czasu nie nagrywa to wpadnijcie się przekonać, żę jest w doskonałej formie.

POWELL

07.08 (NIEDZ) 20:50 - 21:50 Scena Eksperymentalna
Brytyjski producent Oscar Powell twierdzi, że kocha post-punk i no wave, ale że brzmieniem jego pokolenia jest drum`n`bass, w swojej twórczości zderzył te estetyki, otrzymując muzykę taneczną, która jednocześnie jest szorstka, chropowata i niebezpieczna. Bardzo chropowata. Dla Wielu nawet za bardzo, ale nie dla nas. Polecamy!

DANIEL AVERY

07.08 (NIEDZ) 21:55 - 23:10 Scena Trójki

Długogrający debiut Avery`ego "Drone Logic" z 2013 roku został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez recenzentów, przez co jego kariera szybko nabrała rozpędu.  Nic też dziwnego, bo była to jedno z najbardziej ambitnych wydawnictw undergroundowej muzyki tanecznej. Dziś już znamy odpowiedź - radzi sobie doskonale, grając w najlepszych klubach i na najznakomitszych festiwalach świata. W tym dla nas na OFFie.

KIASMOS

07.08 (NIEDZ) 23:10 - 00:30 Scena T-Mobile Electronic Beats

Ta sama scena, ta sama godzina, reprezentanci tego samego kraju, inny dzień. Po GusGus przyszła pora na Kiasmos, islandzki duet, który serca fanów elektroniki podbił unikalną wizją emocjonalnego minimal techno. Jak tak muzyka wybrzmi pod pogodnym niebem na Muchowcu, ech, my już się rozmarzyliśmy...


RØDHÅD

07.08 (NIEDZ) 01:40 - 03:10 Scena T-Mobile Electronic Beats

Jedna z najważniejszych postaci berlińskiej sceny techno, twórca kultowego cyklu imprez Dystopian i szef labelu o tej samej nazwie. Dodawać chyba nic więcej nie trzeba, bo ten pan jest pewnie wielu z Was doskonale znany. Idealne zakończenie tego pięknego Festiwalu.

OFF FESTIVAL 2016
Informacje o festiwalu, artystach I karnetach znajdziecie na : http://www.off-festival.pl/pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję