Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Alexandra Stan z nowym albumem.

Zgłoś nadużycie
Nowy album ,,Alesta" już dostępny w serwisach cyfrowych!

 

 

Ma całą masę wyróżnień w rodzinnej Rumunii, Włoszech, Japonii i wielu innych krajach. Jednak Alexandra Stan na dotychczasowych osiągnięciach poprzestać nie zamierza. Pochodząca z nadmorskiej Konstancy gwiazda popu i eurodance przygotowała trzecią studyjną płytę o tytule "Alesta".

"Alesta" to połączenie trzech liter imienia i nazwiska, a w języku tureckim słowo takie znaczy "gotowa". Alexandra Stan, po wylansowaniu takich hitów jak "I Did It, Mama", "We Wanna" (gościnnie INNA i Daddy Yankee) czy "Mr. Saxobeat", przygotowała się do kolejnego ataku na listy przebojów. Na pewno pomogą Rumunce tak potężne hity jak "Balans", nagrany z udziałem Mohombi, a także "Ecoute", do którego to kawałka powstał kapitalny wideoklip. Teledysk wyreżyserowany przez Khaleda Mokhtar w miesiąc został odtworzony ponad 6 mln razy. Zdjęcia kręcone były w rumuńskich górach, wiosną 2016 roku. Gościnnie w piosence pojawia się projekt Havana, znany z hitu "Vita Bella".

 

Album już dostępny pod TYM ADRESEM.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję