Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Zmiany w składzie OFF Festivalu.

Zgłoś nadużycie
GZA nie wystąpi na nadchodzącym OFF Festivalu. Udział potwierdził natomiast Wiley.

 

Wiley, pionier grime`u, dołącza do składu OFF Festivalu - czytamy w oświadczeniu Artura Rojka. - To znakomita wiadomość, ale łączy się też z przykrą informacją - brytyjski raper zastąpi bowiem w programie GZA. Ostatnie tygodnie poświeciliśmy na ratowanie koncertu bezskutecznymi rozmowami telefonicznymi. Okazało się że nie mamy na to żadnego wpływu. Przedstawiciel GZA okazał się nieodpowiedzialnym człowiekiem. Pierwszy raz w 11-letniej historii festiwalu zdarzyło mi się, że człowiek reprezentujący artystę kompletnie odpuścił sprawę. Nie odwołał koncertu, nie próbował renegocjować warunków. W kilku ostatnich rozmowach wspominał o kłopotach swoich i artysty, ale obiecywał, że szuka rozwiązań, by w końcu przerwać kontakt. Takich sytuacji nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Wierzę jednak, że Wiley godnie zastąpi GZA i będziecie się dobrze bawić.

OFF Festival potrwa od 5 do 8 sierpnia. Gwiazdami są m.in. Brodka, Napalm Death, Clutch, GZA, GusGus, The Kills, Mudhoney, Kaliber 44, Anohni i Flatbush Zombies.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję