Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ten Typ Mes z nowym singlem.

Zgłoś nadużycie
"Nieiskotne" to pierwszy singel z nadchodzącej płyty Tego Typa Mesa "Ała", dziesiątej w dorobku artysty. Nagranie z udziałem Izy Lach właśnie trafiło do sieci.

 

Muzyka Andrzeja "Fonai" Pieszaka z Furii Futrzaków każe wstać i bujać się od pierwszej sekundy, ale Mes idzie pod prąd parkietowym skojarzeniom - czytamy w komunikacie wydawcy. - Czy jesteś zły i smutny, czy raczej zbyt przejęty sobą - możesz liczyć na kota. Kot, przez "psiarzy" często wyśmiewany za małą użyteczność w domu, okazuje się bezcennym doradcą Mesa, nauczycielem dystansu. Podobne zdanie ma Iza Lach, której kilka autorskich wersów i chóry doskonale uzupełniły utwór.

"Nieiskotne" oddala Mesa od klasycznego hip hopu, a zbliża do jego bohaterów z Outkast i Jamiroquai. Klip, nie mniej oryginalny niż muzyka, nakręcono na ulicach Los Angeles i piaskach Kalifornii.

Wideo można sprawdzić poniżej.

"Ała." to album, który połączy tropy "Kandydatów na szaleńców" i "T.B.Z.D." - po kolejnych singlach można się zatem spodziewać czegoś kompletnie innego. Premiera albumu 4 listopada.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję