Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Dawid Podsiadło na trasie Red Bull Tour Bus

Zgłoś nadużycie
Zobacz video z trasy koncertowej.

 

7 wyjątkowych koncertów na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach, a to w zaledwie 3 tygodnie. Dawid Podsiadło wraz z zespołem udowodnili, że są w rewelacyjnej koncertowej formie.

Red Bull Tour Bus gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, czy Sokół. Kontynuując tradycję wyjątkowych koncertów, w tym roku na jego dachu wystąpił artysta o wyjątkowej charyzmie, jedna z największych gwiazd polskiej muzyki - Dawid Podsiadło. O tym, jakie miasta znalazły się na trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło zadecydowali internauci podczas głosowania. Miastami, które zdobyły największą liczbę głosów, i które tym samym odwiedził Red Bull Tour Bus były: Płock, Częstochowa, Łódź, Rzeszów, Gliwice, Bydgoszcz i Olsztyn. W tych miejscach Dawid zagrał wyjątkowe koncerty, które zgromadziły liczną publiczność. Podczas występów zespół prezentował kalejdoskop numerów, głównie skupiając się na piosenkach z krążka "Annoyance and Disappointment".

Dawid podsumował trasę słowami: Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera - aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads.

Jak przebiegała trasa i co działo się na koncertach możecie zobaczyć poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję