Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

High Contrast trzy razy w Polsce!

Zgłoś nadużycie
Jego Wysokość - High Contrast wystąpi dla Was już w listopadzie.

 

10 XI - Sopot, Sfinks700

11 XI - Wrocław, Pralnia

12 XI - Warszawa, Niebo

 

HIGH CONTRAST, czyli Lincoln Barrett, to postać, której przedstawiać nie trzeba - od ponad 12 lat obecny na scenied`n`b, nieustająco zachwyca fanów i krytyków swoimi kolejnymi produkcjami muzycznymi. Choć zaczynał od zainteresowań filmowych, których nigdy do końca nie porzucił, na szczęście dla muzyki elektronicznej dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album "True Colours". W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

W lipcu 2014 wydał singiel z Clare Maguire „Who`s Loving You", a rok później zremiksował utwór R&B „Muhammad Ali" grupy Faithless. W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat i wydał pierwszy singiel dla tej wytwórni, „Remind Me". Również długo oczekiwany najnowszy album ma ukazać się jeszcze w tym roku.

 

Bilety 35/39/45 zł już w sprzedaży na www.ekobilet.pl/illegalbreaks, od 1 września dostępne w pozostałych stałych punktach (Salony Empik, MediaMarkt, www.tickerpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl)

 

więcej informacji: www.illegalbreaks.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję