Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Zaskakujące, elektroniczne dźwięki Comy

Zgłoś nadużycie
Grupa Coma zaprezentowała zapowiedź nowego albumu "2005 YU55". Materiał będzie sporą niespodzianką dla fanów. Kojarzona raczej z głośnymi gitarami kapela, tym razem obrała inny kierunek.

 

Dynamiczny, mocno rytmiczny utwór nasycony jest dźwiękami syntetyzatorów w stylu lat 80. Zakasowująco brzmi też przetworzony głos Piotra Roguckiego. Blisko minutowy, intrygujący trailer można obejrzeć poniżej.

"2005 YU55" ukaże się 7 października 2016 i będzie eksperymentalnym koncept albumem, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego longplaya.

Jak zaznaczają twórcy, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie "2005 YU55". Wpływ, jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Płyta ukaże się w dwóch wersjach, wzbogacona o teksty i bonusy (okulary 3D) wersja deluxe w książkowym formacie wielkości DVD i tradycyjna, tańsza wersja CD, zawierająca muzykę i podstawowe informacje. Obydwie wersje będzie zdobiła okładka 3D.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję