Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nick Cave śpiewa "I Need You"

Zgłoś nadużycie
Zespół Nick Cave & The Bad Seeds opublikował drugi utwór z nadchodzącego albumu "Skeleton Tree".

 

Szesnasty długogrający krążek Nicka Cave`a i jego grupy The Bad Seeds ukaże się 9 września. Wydawnictwu towarzyszy film "One More Time With Feeling", który nakręcił Andrew Dominik.

Po "Jesus Alone", do sieci trafiło przejmujące nagranie "I Need You". Numer dopełnia czarno-białym klip przedstawiający muzyków podczas sesji. Wideo można sprawdzić poniżej.

Album powstał po tragicznych dla wokalisty wydarzeniach, gdy jeden z jego synów-bliźniaków, 15-letni Arthur, spadł z klifu nieopodal Brighton i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Pomysł na film powstał, gdy Nick Cave zdał sobie sprawę, że nie ruszy w trasę, by promować płytę. - Arthur zmarł, w połowie prac nad albumem - opowiada reżyser. - Na samą myśl o promowaniu dzieła, mdliło go. Jednocześnie bardzo go to niepokoiło, więc kierując się instynktem samozachowawczym wpadł na pomysł filmu. W ten sposób mógł opowiedzieć o tym, co się stało, ale z zachowaniem pewnych granic i komuś, kogo znał.

8 września, dzieło "One More Time With Feeling" zostanie wyświetlone w ponad 650 kinach na całym świecie. W Polsce pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Poznań 51, Rybnik, Koszalin, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

 



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję