Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy teledysk i trasa Comy

Zgłoś nadużycie
- To jest piosenka moich trzewi, o przemijaniu i o jesieni - śpiewa Piotr Rogucki. Coma opublikowała nowy utwór zatytułowany "Lipiec" wraz z teledyskiem.

 

Stonowany, klimatyczny "Lipiec" o przestrzennym brzmieniu to jedna z szesnastu piosenek z nowego materiału łódzkiego zespołu. Zespół zaprezentował towarzyszący numerowi teledysk, za którego realizację odpowiada Zija Pióro, czyli duet Zosia Zija i Jacek Pióro. W filmiku wystąpili Magdalena Czerwińska, Piotr Nowak oraz Michalina Rudek. Wideo można obejrzeć poniżej.

"Lipiec" poprzedza płytę "2005 YU55", która ukaże się 7 października 2016. Będzie eksperymentalnym koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego longplaya.

Jak zaznaczają twórcy, tym razem tworząc album skupili się głównie na warstwie tekstowej. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie "2005 YU55". Wpływ, jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Płyta ukaże się w dwóch wersjach, wzbogacona o teksty i bonusy (okulary 3D) wersja deluxe w książkowym formacie wielkości DVD i tradycyjna, tańsza wersja CD, zawierająca muzykę i podstawowe informacje. Obydwie wersje będzie zdobiła okładka 3D.

Zaraz po premierze płyty zespół wyrusza w ogólnopolską trasę. Od 21 października do 11 grudnia grupa zagra osiemnaście koncertów. Oto szczegóły:

21 października - Sopot, Scena
23 października - Wrocław, Zaklęte Rewiry
27 października - Kraków, Kwadrat
28 października - Kielce, Grand Music Club
29 października - Tychy, Underground
5 listopada - Warszawa, Stodoła
11 listopada - Katowice, Mega Club
12 listopada - Rzeszów, Life House
13 listopada - Lublin, Shine
18 listopada - Szczecin, Słowianin
26 listopada - Toruń, Od Nowa
2 grudnia - Białystok, Gwint
3 grudnia - Olsztyn, C.E.I.K
4 grudnia - Gdańsk, Parlament
8 grudnia - Poznań, M.T.P 2
9 grudnia - Zielona Góra, Kawon
10 grudnia - Zabrze, CK Wiatrak
11 grudnia - Łódź, Wytwórnia

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję