Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy teledysk Florence and The Machine

Zgłoś nadużycie
Florence and The Machine idealnie pasuje do niezwykłego, osobliwego świata Tima Burtona. Dowodem jest teledysk do utworu "Wish That You Were Here".

 

Grupa Florence and The Machine nagrała piosenkę na potrzeby najnowszego dzieła Tima Burtona, "Osobliwy dom pani Peregrine". 

- To piosenka o tym, że miłość to podróż i ryzyko - wyjaśnia wokalistka, Florence Welch. - Kiedy jestem w trasie, żyję jakby w magicznej bańce czasu, gdzie dni zlewają się w jeden. To z jednej strony niesamowite, z drugiej jednak trzeba za to zapłacić pewną cenę. Tą ceną jest pozostawienie ukochanych ludzi na rok lub dwa. Czujesz, że jeśli zaśpiewasz piosenkę na wietrze, on zaniesie ją do nich, w sposób, jaki nie można zrobić przez SMS czy telefon. Chcesz przesłać miłość w inny sposób, by dosięgnąć tego, czego wydaje się, że nie można dosięgnąć.

Artystka od dawna chciała współpracować z cenionym reżyserem, twórcą takich obrazów jak

- Od zawsze podziwiałam Tima Burtona. Mamy podobną wrażliwość - opowiada. - W jego twórczości jest mroczny romantyzm - coś co też staram się osiągnąć w swojej pracy - opowiada artystka. - 6 lat temu właściwie wysłałam mu wiadomość. Byłam akurat na trasie w Australii, gdzie odbywała się wystawa prac Burtona. Chciałam zostawić wiadomość dla niego, ale jedyne co miałam przy sobie to zdjęcie rentgenowskie mojej ręki, bo właśnie złamałam palec. Dlatego napisałam wiadomość na zdjęciu i zostawiłam w galerii, nie mając pojęcia czy kiedykolwiek to do niego trafiło. Podczas naszego pierwszego spotkania powiedział, że zdjęcie wisi w jego gabinecie.

Wideo do piosenki zawierające fragmenty filmu można obejrzeć poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję