Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Empire of the Sun w klimacie science fiction

Zgłoś nadużycie
Przy muzyce Empire of the Sun grawitacja i inne prawa fizyki nie obwiązują. Można się o tym przekonać, oglądając nowy, bardzo kolorowy i niezwykły teledysk Australijczyków.

 

Klip do utworu "High and Low" rozpoczyna się od dość zwykłej sceny z ludźmi chodzącymi po lesie. Dalej wideo zmienia się w istny obraz science fiction z niesamowitymi krajobrazami i efektami specjalnymi. Filmik można obejrzeć poniżej.

Numer zapowiada nadchodzący longplay "Two Vines", który elektroniczny duet wyda 28 października 2016 roku. Piosenki nagrywano na Hawajach i w Los Angeles. W produkcji muzyków wspomógł Peter Mayes (Sia, The Killers). Luke Steele i Nick Littlemore do współpracy zaprosili też wspaniałych gości. Na albumie będzie można usłyszeć grę gitarzysty Fleetwood Mac, Lindseya Buckinghama oraz gitarzystki Wendy Melvoin, doskonale znanej z akompaniującego Prince`owi zespołu Revolution. Poza tym Australijczyków wspomogli także pianista Henry Hey i basista Tim Lefebvre, obaj nagrywali z Davidem Bowiem jego ostatni album "Blackstar".

Tracklista "Two Vines":
"Before"
"High And Low"
"Two Vines"
"Friends"
"There`s No Need"
"Way To Go"
"Ride"
"Digital Life"
"First Crush"
"ZZZ"
"To Her Door"
"Keystone"
"Lend Me Some Light"
"Welcome To My Life"
"Walking On A Dream"

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję