Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kings Of Leon z łagodniejszym obliczem

Zgłoś nadużycie
Grupa Kings Of Leon przedstawia nieco łagodniejsze oblicze w tytułowym utworze z albumu "Walls".

 

Po singlu "Waste a Moment", kapela zaprezentowała balladę "Walls" w stylu Bruce`a Springsteena wraz z nastrojowym teledyskiem. Kameralny obraz z wokalistą Calebem Followillem w roli głównej wyreżyserował Casey McGrath (współpracował z Kings Of Leon m.in przy "Pyro" "Beautiful War" czy "Talihina Sky: The Story Of Kings Of Leon") a za produkcję odpowiada Josh Levine. Wideo można sprawdzić pod TYM ADRESEM.

Album "Walls" w sprzedaży pojawi się 14 października. Okładka płyty jest unikatowym dziełem sztuki, na którym członkowie zespołu przedstawieni są za pomocą woskowych lalek.

Materiał został nagrany w Los Angeles, a pracę nad nim nadzorował Markus Dravs, który wcześniej wspierał m.in. formacje Arcade Fire, Coldplay i Florence and the Machine. Tym samym Kings of Leon zdecydowali się porzucić Angelo Petraglię, z którym nagrywali poprzednie wydawnictwa. Współpraca z nim stała się dla zespołu zbyt "bezpieczna". Dravs zmusił muzyków do zmian i nie szczędził im słów krytyki, jak zapewnił basista, Jared Followill. Efekt ich współpracy już wkrótce będzie można ocenić, słuchając utworów:

"Waste A Moment"
"Reverend"
"Around The World"
"Find Me"
"Over"
"Muchacho"
"Conversation Piece"
"Eyes On You"
"Wild"
"Walls"

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję