Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Above & Beyond zagrają w Progresji

Zgłoś nadużycie
Zapełnili Madison Square Garden, a teraz zagrają w warszawskiej Progresji. Grupa Above & Beyond wystąpi w stołecznym klubie 30 listopada.

 

Above & Beyond, czyli Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, to transowe trio działające od 2000 roku. Po dwóch latach znowu wracają do Europy, aby odwiedzić m.in. Anglię, Francję, Finlandię, Norwegię i Polskę. Ich koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Są jedynym kolektywem DJ-skim, który zapełnił nowojorski Madison Square Garden i halę The Forum w Los Angeles. Po wyprzedanych w jeden dzień koncertach w Sydney i Amsterdamie, grali na Glastonbury, Creamfields, Electric Daisy Carnival, Pukkelpopie i Lollapaloozie w roli headlinerów.

Muzycy są właścicielami labeli Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarzami audycji Group Therapy Radio. Od wielu lat znajdują się w czołówce rankingu TOP 100 DJ`s Poll prowadzonego przez wydawnictwo DJ Magazine.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 30 września. Przedsprzedaż od 29 września.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję