Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

RÜFÜS powraca z nowym albumem.

Zgłoś nadużycie
Premiera drugiego albumu w karierze indie-dance`owego tria już 21 października! Od 7 października album dostępny wyłącznie w sieci sklepów Media Markt/Saturn!

 

RÜFÜS to pochodzące z Sydney trio, od 2010 roku moszczące sobie miejsce na scenach klubowych całego świata, swoją wyjątkową muzyką taneczną. Syntezatory, perkusja i ciepłe wokale, z jakich korzystają Jon George (klawisze), James Hunt (perkusja) oraz Tyrone Lindqvist (wokal, gitara), służą do zbudowania wyjątkowego estetycznie muzycznego krajobrazu, który wydaje nam się znajomy, ale ma też cechy szczególne, charakterystyczne dla stylu właśnie tego zespołu. Ich debiutancki album "Atlas" zadebiutował na szczycie australijskiej listy, a RÜFÜS otrzymał za nią nominacje do nagród ARIA (australijski odpowiednik Grammy) w sześciu kategoriach, otrzymując statuetkę za "Najlepszy album z muzyką elektroniczną".


"BLOOM" to drugi studyjny album indie-dance`owego tria. Muzycy rozpoczęli prace nad nowymi piosenkami w Berlinie pod koniec 2014 roku, a następnie przenieśli się do swojej ojczyzny, by tam, w Sydney, dokończyć dzieła. Jako zwiastun albumu wybrana została kompozycja "You Were Right", pierwsza, jaką Australijczycy napisali po powrocie na antypody. I przełomowa dla całego procesu powstawania płyty.

"Wróciliśmy do Australii po pięciu miesiącach bycia poza domem. Spędziliśmy ten czas zamknięci w niewielkim mieszkaniu na Friedrichshain, które zamieniliśmy w studio nagraniowe. Było tak zimno, że rzadko wychodziliśmy z domu. Powrót do skąpanego w lecie Sydney, bycie blisko rodziny, blisko tego, co tak dobrze znamy, sprawił, że podeszliśmy do komponowania zupełnie inaczej. Zarówno pod względem technicznym, jak i emocjonalnym" - wyjaśnia Tyrone Lindqvist.

W Australii album "Bloom" ukazał się w styczniu 2016 roku. Zdobył szczyt listy płyt i pokrył się złotem. Zaś singel "You Were Right" uzyskał na antypodach status platynowy.

Album promują wspomniany wcześniej singiel "You Were Right" oraz "Be With You".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję