Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

#BLUENIGHT by Absolut za nami! To była niezapomniana noc!

Zgłoś nadużycie
23 września elektryzujący lineup polskich artystów rozgrzał scenę klubu LOFT44 do… niebieskości. Podczas #BLUENIGHT by Absolut królowały niezwykłe emocje i tworzyły się niezapomniane wspomnienia. Divines, Julia Marcell, BOKKA, KDMS oraz Flirtini sprawili, że ta noc była inna niż wszystkie. Na wyjątkowej imprezie muzycznej bawiło się blisko 700 osób, a wśród nich entuzjaści i znawcy muzyki, m.in. Michał Piróg i Piotr Metz.

 

 

Wyjątkowi artyści to nie jedyny powód, dla którego ta noc na długo pozostanie we wspomnieniach uczestników. Tej nocy dzięki marce Absolut królowały emocje i spontaniczność, a uczestnicy imprezy jako pierwsi w Europie mieli okazję zobaczyć na żywo nową, limitowaną edycję butelki Absolut.
- #BLUENIGHT to określenie nocy niezwykłej - takiej, która rodzi emocje i niezapomniane wspomnienia. #BLUENIGHT by Absolut to ludzie, sytuacje, chwile i właśnie muzyka. - mówiła podczas imprezy Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager Absolut, zarządzająca marką Polsce. - Data 23 września to moment, kiedy noc zaczyna przejmować panowanie nad dniem. Czy może być lepsza okazja do spontanicznej zabawy? Ale na tej jednej nocy się nie kończy. Chcemy, aby od teraz każda impreza miała w sobie coś z #BLUENIGHT i dlatego tę właśnie datę wybraliśmy na zaprezentowanie nowej, limitowanej edycji butelki. Dostępna ona będzie w sprzedaży od października do marca, czyli do momentu, aż noc znów odda panowanie dniowi* - dodała Dorota Durakiewicz.

Imprezę prowadziła Gabi Drzewiecka, znana z audycji kulturalnych w Radiu ZET Chilli
i wywiadów z muzykami dla Dzień Dobry TVN. Wydarzenie energetycznym występem otworzył duet Divines. Ich muzyka czerpie z elektronicznego popu i sięga korzeniami do lat osiemdziesiątych. Takie dźwięki przywitały pierwszych gości tego wieczoru, którzy szybko dali się rozkołysać muzyce wypełniającej LOFT44. Obecnie zespół Divines pracuje na debiutancką płytą, zaplanowaną na drugą połowę 2016 roku. Po świetnym występie na te płytę czekają również goście piątkowej imprezy.
Sceną #BLUENIGHT by Absolut zawładnęła także Julia Marcell. Ten rok to dla niej przełomowy czas w karierze. Dzięki nagranej w tym roku porywającej płycie „Proxy" - pierwszej z piosenkami śpiewanymi po polsku - zyskała nowe grono fanów. Julia Marcell czarowała fanów przez cały energetyczny występ, ale największy entuzjazm wzbudził przebój „Tarantino".
#BLUENIGHT to noc zaskoczeń i niespodzianek, także tych muzycznych. Kolejna z gwiazd wieczoru - BOKKA to jeden z najbardziej niezwykłych projektów na naszej scenie muzycznej. Artyści występują w maskach, by kierować uwagę słuchaczy na to, co jest dla nich najważniejsze - muzykę. Ten wyjątkowy, tajemniczy spektakl idealnie wpisał się w formułę #BLUENIGHT by Absolut. Fani dali się zahipnotyzować dźwiękom zagranym z pasją przez jednych z najlepszych muzyków alternatywnych w naszym kraju.
O najwyższy poziom zabawy świetnie zadbał także zespół The KDMS. Ten międzynarodowy duet łączy hipnotyczny rytm z uzależniającą popową melodią i mądrym tekstem, a to rzadkie osiągnięcie w dzisiejszym świecie stereotypowej muzyki klubowej. Tego wieczoru fani mogli bawić się m.in. do singli „Never stop believing" czy „Tonight", ale usłyszeli także i przedpremierowe wykonania zespołu.
Taka impreza jak #BLUENIGHT by Absolut zasługiwała na nieszablonowy finał z najwyższej muzycznej półki. Na zamkniecie wieczoru fanów rozkołysał duet Flirtini. Dwóch przyjaciół - Ment XXL i Jedynak produkuje, remiksuje i z wielkim powodzeniem gra na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. W piątkową noc podczas #BLUENIGHT by Absolut pokazali na co ich stać. Był to znakomity finał absolutnie perfekcyjnej imprezy.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję