Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Trzeci album Crystal Fighters

Zgłoś nadużycie
Elektro-folkowa formacja Crystal Fighters wraca z nową płytą i piosenką. - To szalony, folkowy numer na tropikalnym bicie - zapowiadają muzycy.

 

21 października ukaże się nowy trzeci album kapeli, "Everything Is My Family". Pierwszym utworem z krążka jest "Ways I Can`t Tell". Artyści opisują kawałek jako szalony, folkowy, na tropikalnym bicie, który rozrasta się do rave`u rodem z lat 90. Jak jest naprawdę, można sprawdzić poniżej.

- To piosenka o obustronnym zauroczeniu, które może się zmienić w coś więcej - mówią artyści. - To o tym wspaniałym etapie związku, kiedy wszystko jest niepewne a jednocześnie ekscytujące.

Numer powstawał na Wyspach Kanaryjskich. Materiał na płytę powstawał też w Los Angeles i Londynie.

Muzyka Crystal Fighters to połączenie tradycyjnego baskijskiego folku z energetyczną muzyką elektroniczną. Grupa debiutowała w 2010 roku albumem "Star Of Love", zawierającym przebojowe "I Love London" oraz "Follow". Natomiast w 2013 roku ukazał się drug w ich dyskografii longplay "Cave Rave" z singlami "You & I" i "LA Calling".

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję