Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Hunter z nową płytą w trasie

Zgłoś nadużycie
Jeszcze tej jesieni ukaże się nowy album polskiej metalowej kapeli Hunter. Zespół zapowiedział już serię koncertów, na których promować będzie materiał.

 

Longplay otrzymał tytuł "NieWolnOść" i trafi do rąk fanów pod koniec października. Utwory z krążka, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii. Zapowiedź krążka można znaleźć pod tym adresem. Z kolei poniżej posłuchać można numeru tytułowego.

Podczas nadchodzących koncertów będzie jednak można usłyszeć nie tylko premierowe utwory, ale także przekrój poprzednich płyt. Całość dopełni oprawa scenograficzno-oświetleniowa.

Oto harmonogram ogłoszonych koncertów:
21 października - Rzeszów, Pod Palmą
22 października - Krosno, Rock Klub Iron
23 października - Lublin, Graffiti
27 października - Bielsko-Biała, CK Wiatrak
28 października - Zabrze, CK Wiatrak
29 października - Kraków, Kwadrat
30 października - Wrocław, Stary Klasztor
11 listopada - Poznań, Blue Note

 



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję