Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Macy Gray z koncertem w Polsce

Zgłoś nadużycie
Macy Gray przyjedzie do Polski z klubowym koncertem. Artystka 7 marca wystąpi w klubie Stodoła w Warszawie, gdzie promować będzie płytę "Stripped".

 

Urodzona w Ohio Amerykanka zadebiutowała w 1999 roku albumem "Oh How Life IS". Pochodzący z pierwszej płyty utwór "I Try" stał się wielkim przebojem na całym świecie. Liczne nagrody (m.in. Grammy i MTV Awards) oraz liczba sprzedanych płyt, bo aż 25 milionów kopii, są tylko potwierdzeniem jej niezwykłego sukcesu.

Pomimo, że Macy Gray jest wielokrotną zdobywczynią nagrody Grammy w kategorii artystka pop, chce o sobie myśleć jako o jazzowej piosenkarce. Zaczęła karierę, grając z zespołami jazzowymi i powraca do korzeni w swojej nowym albumie "Stripped". Dzieło jest składanką przearanżowanych piosenek, trzech zupełnie nowych utworów oraz 2 coverów, a całość jest spójna, wypełniona intymnym, wieczorowym i niezwykle ciepłym klimatem.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 6 października o godzinie 10:00.

Bilety w cenie od 189 zł wejdą do sprzedaży w piątek, 7 października, o godzinie 10:00 na LiveNation.pl.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję