Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Trzy nowe piosenki Lady Gagi

Zgłoś nadużycie
Lady Gaga postanowiła podzielić się nowymi utworami z fanami w Nashville. Reszta świata też może je poznać.

 

Wokalistka dała krótki występ w jednym z barów w stolicy country. W środowy wieczór gwiazda zaprezentowała trzy nowe piosenki "Million Reasons", "Sinner`s Prayer" i "A-Yo". Występ był transmitowany, a kto nie śledził na bieżąco może nadrobić to teraz pod tym adresem (Gaga na scenie pojawia się około 25. minuty).

Minikoncert był częścią trasy "Dive Bar Tour", w ramach której Lady Gaga między 20 a 27 odwiedzi jeszcze dwa miejsca. Lokalizacja trzymana jest jednak w tajemnicy.

Zaprezentowane nagrania pochodząc z nadchodzącej płyty artystki, "Joanne", która ukaże się 21 października. Dzieło wersji podstawowej wypełni 11 numerów. Edycja deluxe zostanie poszerzona o 3 dodatkowe nagrania. Pierwszym singlem jest "Perfect Illusion", w którego realizacji gwiazdę wsparli Mark Ronson, Kevin Parker z Tame Impala i BloodPop. Na nowym krążku gościnnie pojawić mają się także Beck i Father John Misty.

Lady GaGa uświetni muzycznie przerwę meczu Super Bowl i 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston.

Oto tracklista "Joanne":
"Diamond Heart"
"A-Yo"
"Joanne"
"John Wayne"
"Dancin` In Circles"
"Perfect Illusions"
"Million Reasons"
"Sinner`s Prayer"
"Come to Mama"
"Hey Girl" (feat. Florence Welch)
"11 Angel Down"

Deluxe:
"Grigio Girls"
"Just Another Day"
"Angel Down" (Work Tape)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję