Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy utwór Kings of Leon

Zgłoś nadużycie
Równo na tydzień przed premierą albumu "WALLS", goszcząca niedawno w Polsce amerykańska formacja Kings Of Leon opublikowała kolejną kompozycję z płyty.

 

Poznaliśmy już piosenki "Around The World", "Waste a Moment" oraz tytułowy. Teraz przyszedł czas na utwór "Reverend". Piosenkę jako pierwszy w swojej audycji w BBC Radio 1 zaprezentował Zane Lowe i można jej posłuchać poniżej.

Longplay "WALLS" w sprzedaży pojawi się 14 października. Tytuł to akronim, którego rozwinięciem jest We Are Like Love Songs.

- Wiemy, że żyjemy w popowym świecie, a nasza muzyka nie jest tym, czego większość teraz słucha, ale myślę, że jeśli ludzie poznają tę płytę, to ona ich zmieni - mówi Caleb Followill.

Materiał został nagrany w Los Angeles, a pracę nad nim nadzorował Markus Dravs, który wcześniej wspierał m.in. formacje Arcade Fire, Coldplay i Florence and the Machine. Okładka płyty jest unikatowym dziełem sztuki, na którym członkowie zespołu przedstawieni są za pomocą woskowych lalek.

Oto tracklista:
"Waste A Moment"
"Reverend"
"Around The World"
"Find Me"
"Over"
"Muchacho"
"Conversation Piece"
"Eyes On You"
"Wild"
"Walls"

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję