Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Alvaro Soler na trzech koncertach w Polsce

Zgłoś nadużycie
Alvaro Soler, artysta znany z radiowych przebojów "Sofia" czy "El Mismo Sol", na początku przyszłego roku 3 razy wystąpi w naszym kraju.

 

 

Koncerty odbędą się 15 lutego w Starym Maneżu (Gdańsk), 16 lutego w Progresji (Warszawa) i 17 lutego w Hali nr 2 MTP(Poznań).

Alvaro Soler to 24-letni kataloński wokalista i gitarzysta. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie.

Początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. - Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia - wspomina. - Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach - zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków.

Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage`owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikatowy styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album "Eterno Agosto" powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka "El Mismo Sol" okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Klip szturmem zdobył internet, osiągając blisko 68 milionów wyświetleń z czego 6 milionów tylko w Polsce. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję