Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy klip Bloc Party

Zgłoś nadużycie
Zespół Bloc Party zaprezentował teledysk do pierwszego nagrania, które zostało napisane przez cały nowy skład.

 

Utwór nosi tytuł "Stunt Queen" i powstał w wyniku współpracy wszystkich czterech członków alternatywno-rockowej kapeli. Piosenkę wraz z klipem możecie zobaczyć poniżej. Wideo ukazuje muzyków podczas koncertów i za kulisami.

- Pomysł na "Stunt Queen" powstał, gdy odbywaliśmy trasę w Australii na początku 2016 roku - informowali wcześniej artyści. - Pracowaliśmy nad tym kawałkiem na próbach. Był to jeden z pierwszych pomysłów, jakie mieliśmy po tym jak Justin (Harris, gitara basowa) i Louise (Bartle, perkusja) dołączyli do składu.

Kapela, na której czele stoi charyzmatyczny Kele Okereke, działa od 1999 roku. W swej muzyce łączą gitarowe dźwięki z ostrą elektroniką, wplatając elementy taneczne. Debiutancki album kapeli, "Silent Alarm" (2005), został znakomicie przyjęty i Wielkiej Brytanii pokrył się platyną. Podobnie jak jego następca, "A Weekend in the City" (2007).

W styczniu 2016 roku indierockowa grupa z Londynu wydała ostatni, piąty już longplay "Hymns".

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję