Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Jeszcze jeden koncert Ariany Grande w Polsce

Zgłoś nadużycie
Ariana Grande ma mnóstwo fanów w Polsce. Zainteresowanie jej pierwszym koncertem w naszym kraju było tak olbrzymie, że zdecydowała się wystąpić w Łodzi dwa razy.

 

Wokalistka już wcześniej zapowiedziała, że 1 czerwca zaśpiewa w Atlas Arenie. Kolejny polski koncert odbędzie się dzień wcześniej, 31 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya dla młodzieży. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" z udziałem Iggy Azalei zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży a w USA pokrył się dwukrotną platyną. Po wydaniu singla "Problem", Ariana stała się najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Singel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii.

Ostatni longplay gwiazdy, "Dangerous Woman", miał premierę 20 maja 2016 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję