Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy album Lorde w drodze

Zgłoś nadużycie
Lorde postanowiła zrobić sobie i fanom prezent z okazji urodzin.

 

Wokalistka, która kończy 20 lat, ujawniła, iż pracuje nad nową płytą i opowiedziała co nieco o postępach i tym, jak powstaje dzieło. W dość długim wpisie na Facebooku artystka wyjaśnia na przykład, że nowy album na pewno będzie bardziej dojrzały.

- Jestem szczera z samą sobą, a pod pewnymi względami przestałam czuć się jak nastolatka już dawno temu - mówi Nowozelandka.

By móc skupić się na pracy, wokalistka wycofała się z życia publicznego. - Od roku nie robiłam sobie fryzury ani makijażu - opowiada. - Zwróciłam się w stronę moich przyjaciół, rodziny, chwil, dzięki którym mogłam lepiej poznać samą siebie. By ten projekt sam mi się objawił.

Na koniec artystka dodaje, że płyta nie ukaże się jutro, ale jest na końcowym etapie i należy spodziewać się jej wkrótce.

Cały post można przeczytać tutaj.

Lorde ma na koncie jeden longplay "Pure Heroine", który ukazał się we wrześniu 2013 roku i na całym świecie zdobył 3 miliony nabywców. Jej największe przeboje to nagrodzony dwiema Grammy "Royals", "Tennis Court" czy nagrany na potrzeby ścieżki muzycznej do filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1", "Yellow Flicker Beat".

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję