Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

LP wydaje nową płytę

Zgłoś nadużycie
Brytyjska pop-rockowa wokalistka LP w przyszłym miesiącu opublikuje swój czwarty album promowany hitem "Lost In You".

 

Longplay, także zatytułowany "Lost In You", ukaże się 9 grudnia. Materiał wyprodukowali Mike Del Rio oraz PJ Bianco. W tworzeniu utworów wspomógł LP długoletni współpracownik - Nate Campany. Materiał powstawał w trudnym dla wokalistki okresie - po nieudanym związku artystki. Jednak nie cała płyta jest przejmującym opłakiwaniem złamanego serca - to również pełna nadziei, radosna celebracja miłości i samoakceptacji.

W oczekiwaniu na nowy album, fani LP otrzymali w tym roku EP-kę "Death Valley". Wydawnictwo było małym przedsmakiem tego, co znajdzie się na płycie "Lost On You". Oprócz utworów znanych z "Death Valley" na album trafi pięć kolejnych premierowych nagrań.

W chwilę po premierze albumu, LP wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. 12 grudnia będzie można ją zobaczyć w warszawskim klubie Palladium, dzień później - 13 grudnia - w CK Zamek w Poznaniu.

Tracklista albumu "Lost On You":
"Muddy Waters"
"No Witness"
"Lost On You"
"Up Against Me"
"Tightrope"
"Other People"
"Into The Wild"
"Strange"
"Death Valley"
"You Want It All"

"Lost On You" to bezapelacyjnie jeden z największych przebojów tego roku - singel dotarł do 1. miejsca iTunes aż w 17 krajach, a także do 4. miejsca globalnej listy Shazam. W Polsce numer zajął szczyty wszystkich najważniejszych list: Airplay Chart, iTunes, Shazam i Tidal.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję