Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Sampha wraca do Polski

Zgłoś nadużycie
Sampha, jeden z najbardziej obiecujących twórców współczesnej elektroniki, ponownie odwiedzi nasz kraj. Już po premierze wyczekiwanego debiutu, 19 marca 2017 roku, artysta wystąpi w warszawskiej Proximie w ramach festiwalu World Wide Warsaw.

 

3 lutego ukaże się pierwszy album muzyka, "Process". Promujący dzieło singel "Blood On Me" zachwyca przejmującym wokalem połączonym z eklektycznym brzmieniem elektroniki, pianina i bębnów.

Sampha zajął 4. miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound Of 2014. Na koncie ma EP-ki "Sundanza" (2010) i "Dual" (2013) oraz współpracę z SBTRKT-em, Jessie Ware oraz Drakiem. Jego wokal docenili także Kanye West, Frank Ocean czy Solange, u których pojawiał się gościnnie, uświetniając szeroko rozpoznawalne utwory.

10 listopada Sampha pojawił się na kameralnym występie w warszawskim klubie Hybrydy. W przyszłym roku wystąpi w ramach festiwalu World Wide Warsaw, na którego poprzednich edycjach zagrali m.in. Anderson .Paak, The Internet czy John Talabot.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję