Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Tom Odell wraca do Polski

Zgłoś nadużycie
Tom Odell ponownie odwiedzi nasz kraj. Wokalista Artysta wraca po wyprzedanym, listopadowym koncercie i tym razem, 21 marca, zaśpiewa na warszawskim Torwarze.

 

Tom Odell pochodzi z Wielkiej Brytanii. Zadebiutował w 2012 roku EP-ką "Songs from Another Love", która została przyjęta przez słuchaczy i krytyków z wielkim entuzjazmem i zwróciła na niego uwagę wielu wpływowych dziennikarzy muzycznych. Ważnym osiągnięciem w dorobku artysty jest zdobycie BRITs` Critics` Choice Award - nagrody, którą we wcześniejszych latach wygrały m.in. Florence and the Machine czy Adele. Rok później, nakładem Columbia Records, ukazał się debiutancki longplay artysty "Long Way Down". Przed premierą swojego pierwszego krążka Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones w Londynie, co bez wątpienia pomogło muzykowi osiągnąć większą popularność. Od momentu wydania albumu kariera muzyka rozwija się bardzo prężnie. Dowodem tego jest druga płyta "Wrong Crowd". Singlami zwiastującymi najnowsze wydawnictwo są utwory tytułowy, "Magnetised" oraz "Somehow", które zapowiedziały subtelną zmianę muzycznej stylistyki Toma Odella.

Sprzedaż biletów rusza w piątek 25 listopada o 10:00.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję