Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy Oxygen Jean Miechel Jarre`a

Zgłoś nadużycie
2 grudnia ukaże się nowa płyta Jean-Michela Jarre`a, "Oxygene 3". - Niektóre fragmenty są zbudowane wokół jednego lub dwóch elementów, tak jak w pierwszej części - zachęca artysta. Do sieci trafiło nagranie promujące wydawnictwo.

 

40 lat po ogromnym sukcesie "Oxygene" oraz 20 lat od premiery kolejnej jego części "Oxygene 7-13" Jean-Michel Jarre dopełnił trylogię albumem "Oxygene 3" zawierającym siedem nowo skomponowanych i nagranych utworów. Zamiarem artysty nie było cofniecie się w czasie, ale zaktualizowanie swojego kultowego dzieła.

- Pierwszy "Oxygene" zrobiłem na ośmiościeżkowym magnetofonie z nielicznymi instrumentami - mówi Francuz. - Takie minimalistyczne podejście starałem się zachować również w "Oxygene 3." Niektóre fragmenty są zbudowane wokół jednego lub dwóch elementów, tak jak w pierwszej części.

Zestaw promuje "Oxygene 17", do którego zrealizowano innowacyjny teledysk. Wideo można obejrzeć poniżej.

Album "Oxygene 3" będzie dostępny na płycie CD, w trzypłytowym wydawnictwie "Oxygene Trilogy", płycie winylowej w kolekcjonerskim boksie zawierającym wszystkie trzy edycje "Oxygene" (na CD i płytach winylowych) oraz w serwisach cyfrowych.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję