Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy pierwszych artystów Tauron Nowa Muzyka 2017

Zgłoś nadużycie
Didżejki techno, dźwiękowi eksperymentatorzy, raperzy oraz ekscentryczne zespoły jazzowe i rockowe zagrają w drugi weekend lipca w Katowicach na festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

 

Od 2017 roku Festiwal będzie odbywał się w drugi weekend lipca, a nie jak dotychczas w połowie sierpnia.

Wśród artystów, którzy zagrają na przyszłorocznej 12. edycji nie zabraknie silnej reprezentacji sceny techno. W Katowicach zaprezentują się twórcy słynący z eksperymentów, jak Porter Ricks i Thomas Brinkmann, ale także berlińskie didżejki Paula Temple i Dr. Rubinstein, znane z motorycznych, tanecznych setów. Dawkę świeżego grania na żywo zapewnią rockowe eksperymenty Gang Gang Dance z Nowego Jorku oraz brytyjski zespół Food z towarzyszeniem norweskiej trębaczki Hilde Marie Olsen. Polską reprezentację stanowić będzie grupa Fisz Emade Tworzywo i Ten Typ Mes. Wydarzeniem będzie z pewnością audiowizualne show młodego niemieckiego producenta Christiana Löfflera z towarzyszeniem wokalistki Mohny.

- Mamy nadzieję, że 12. edycja będzie jak dotąd największym sukcesem festiwalu - mówi Adam Godziek, jeden z organizatorów i pomysłodawców festiwalu. - Zaprosiliśmy intrygujących, świeżych artystów, którzy z pewnością dostarczą nam równie niezapomnianych wrażeń, co sierpniowy set Robaga Wruhme czy przejmujący koncert Lubomyra Melnyka w sali NOSPR.

Karnety dwudniowe w cenie 180 zł tylko do końca listopada.

Karnety czterodniowe w cenie 300 zł tylko do końca grudnia.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję