Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Cztery nowe, artystyczne klipy Brodki

Zgłoś nadużycie
Brodka ma dla swych fanów spóźniony prezent na Mikołajki - cztery teledyski do utworów z płyty "Clashes". - Czułam, że wiele z tych piosenek mocno działa na wyobraźnię i prowokuje w mojej głowie różne obrazy - mówi artystka.

 

Klipy powstało do piosenek "Haiti", "My Name Is Youth", "Holy Holes"i "Funeral". Filmiki Brodka zrealizowała z ulubionymi twórcami sztuk wizualnych, w ramach projektu Red Bull 20 Before 17.

- Już w trakcie pracy nad albumem "Clashes" wyobrażałam sobie ten projekt multidyscyplinarnie - wyjaśnia wokalistka. - Czułam, że wiele z tych piosenek mocno działa na wyobraźnię i prowokuje w mojej głowie różne obrazy-Moim marzeniem było zbudowanie wizualnej opowieści do każdego z tych utworów. Ogromnie ucieszyłam się z zaproszenia Red Bull i tym, że aż do 4 różnych piosenek powstaną 4 różne wideo. Mając zupełną swobodę w decydowaniu o tym kogo zaproszę do projektu, postanowiłam spełnić kolejne swoje marzenie i zwrócić się do artystów sztuk wizualnych, których bardzo cenię. I tak w projekcie pojawił się Bownik, fotograf, którego prace wiszą u mnie w mieszkaniu i patrząc na nie codziennie myślałam o tym, że fajnie byłoby kiedyś zrobić coś razem. Aneta Grzeszykowska i Jan Smaga, duet artystów, których serie analizowałam studiując fotografię. Jan Simon działający na różnych polach i penetrujący materię 3D oraz Kevin Bray, artysta-grafik, którego klip do utworu "Greener World" Gwilyma Golda był jedną z najciekawszych wizualnie propozycji jakie obejrzałam w tym roku. Efektem tej kolaboracji są 4 bardzo różne autorskie obrazy, które pragnę Państwu zaprezentować w projekcie #20before17.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresemKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję