Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

BeMy życzą "Merry Christmas"

Zgłoś nadużycie
Muzycy z BeMy postanowili, że też chcą mieć swoją świąteczną piosenkę. Jak pomyśleli, tak zrobili. W efekcie powstał zabawny numer o Mikołaju i Gwiazdce.

 

Nagranie nosi tytuł "Christmas Time" i jak fani zapewne szybko się zorientują, jest po prostu zrealizowaną na świąteczną modłę wariacją znanego hitu zespołu. - Zrobiliśmy świąteczną wersję naszego utworu "Time", tylko dla Was - piszą na Facebooku. - Bo jesteście najpiękniejszym prezentem, którego moglibyśmy sobie życzyć. Merry Christmas hohoho.

Piosenkę wraz z prostym acz zabawnym klipem można sprawdzić pod tym adresem.

 

Zespół BeMy założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale ich rodzice pochodzą z Polski. Uczyli się w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music, gdzie zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem. Na Polskim rynku zasłynęli, biorąc udział w programie "Must Be The Music", w którym w 2013 roku zajęli 2. miejsce. Ich debiutancki longplay "Grizzlin", który promował singel "Oxygen", miał premierę w kwietniu 2016 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję